Sign In

Zámek Pátek pro stany
majitel městys Peruc Spaní pod širákem (BIVAK), Stan

Zámek Pátek najdete ve stejnojmenné vsi na břehu řeky Ohře mezi Louny a Libochovicemi. Původně to byl letohrádek, postavený v letech 1544 – 1557 Janem mladším z Lobkovic, jedním z nejbohatších šlechticů v Českém království. Jedná se o jednu z prvních čistě renesančních staveb v Čechách. Ke konci 17. století byl barokně přestavěn a obklopen hospodářským dvorem.

K dispozici ohniště a udírna, pískoviště s českými granáty, venkovní posezení, ve dvoře zámku mobilní WC, po dohodě na zámku WC a sprcha. Volně přístupná výstava papírových modelů i s vnitřním posezením. Potraviny a restaurace přímo ve vsi.
Pozemek není volně přístupný. Při příjezdu stačí kontaktovat správce Raskena a on vám prostor ukáže. Prostor je pro všechny druhy aut i obytných vozů. Zajede vše i auto s přívěsem.
Na zámku probíhají veřejné akce. Kalendář zde.

Co můžeme nabídnout

Ceny

 • Stan (max. 5x)
  100 Kč
 • Bivak (max. 10x)
  30 Kč

Umístění

Recenze (1)

5.0 z 5.0
Servis 5.0
Poměr cena/výkon 5.0
Umístění 5.0
Čistota 5.0
 • Fíla
  Fíla
  29. 3. 2022 v 12:22

  Zda hledáte něco pro nenáročné, tak se na zámku nebudete nudit. Není to žádný Karlštejn, ale jsou zde hezká místa na zámku. V okolí teče řeka Ohře a v blízkosti na vás dýchne vesnický život. Správce Rasken je zajímavý člověk a rád vám celý areál představí.

  Užitečný komentář

Přidat hodnocení

Napsat komentář

Ověřené místo

Rezervace

V čem přenocuji 0
Pro rezervaci se přihlašte
2 osoby si toto místo přidali do oblíbených