Sign In

Náš tým

Náš tým

Filip Dohnal

Webové stránky, komunikace s majiteli pozemků, nové nápady

Pocházím z malé vesničky Smilkov ve středočeském kraji, vystudoval jsem obor tělesná výchova a sport na Masarykově univerzitě v Brně. Po studiu jsem se věnoval pedagogice volného času a v současné době působím jako učitel tělesné výchovy na ZŠ. Obdivuji přírodu a snažím se, abych já i moje rodina k ní byla co nejblíže. Pohyb je pro mě život a když se k tomu přidá cestování, tak je to ideální kombinace. Rád kutím a vymýšlím vychytávky do našeho mini obytňáka (VW T4). Miluji Českou republiku a když mohu, tak se vydám s celou rodinou na trip. 

Náš tým

Kristina Angyal Jiroušková

Grafička, správa sociálních sítí, reklama, nové nápady

Pocházím z Plzně, vystudovala jsem SŠ Užitého umění a designu. Velkou oklikou přes VŠ zaměřenou na Mezinárodní vztahy a politologii jsem se vrátila k vystudované grafice. Nyní pracuji jako Specialista komunikace v jedné z tradičních firem v Plzni. 
Mám dům plný zvířat a ve volném čase se určitě nepotkáme ve městě. Když mám volno, jsem někde venku, ideálně na horách nebo na vodě a když se poštěstí, jedu ráda i za hranice.
 

Líbí se ti náš projekt a chtěl/a by si s námi spolupracovat. Tak se ozvy a třeba dáme něco dohromady. Rádi přibereme nového cestovatele, který nás nakopne k dalším nápadům.