Sign In

O nás

Jsem Fíla a projekt Bivakuj.cz je jedním z mých splněných snů. Rád cestuju, poznávám nová a zajímavá místa a stále další hledám. Čerpám energii z přírody, kterou chráním a snažím se být její součástí. 

Bohužel každé místo někomu patří a vždy existuje někdo, kdo vás může při parkování, stanování či bivakování vyrušit a poslat pryč. Tedy, když se nechcete tlačit v kempu. Hledal jsem na webu, zda existuje nějaká ucelená mapa míst, kde se dá oficiálně přespat pro všechny, kteří chtějí ulehnout. Většinou je vždy pro konkrétní druh přespání, bez souhlasu maitele nebo je zpoplatněna. Rozhodl jsem se tedy vytořit mapu míst, kde bude od každé variany něco (zpoplatněné,zdarma, s povolením majitele,oficiálně volně přístupná místa, nouzové nocoviště atd.)

Místa na bivakuj.cz jsou schválena majitelem nebo oficiálně přístupná, a tak je ke svobodnému cestování zase o trochu blíže.. U zpoplatněných míst je cena jednotná , tak si nemusíte lámat hlavu, kde je to levnější. 

Pojďme si společně plnit sny v podobě objevování nových míst a sbírání zážitků. Ty nám nikdo nevezme. 

Jdeš do toho? MAPA MÍST

O nás

Náš tým

O nás

Filip Dohnal s rodinou

Webové stránky, komunikace s majiteli pozemků, nové nápady

Pocházím z malé vesničky Smilkov ve středočeském kraji, vystudoval jsem obor tělesná výchova a sport na Masarykově univerzitě v Brně. Po studiu jsem se věnoval pedagogice volného času a v současné době působím jako učitel tělesné výchovy na ZŠ. Obdivuji přírodu a snažím se, abych já i moje rodina k ní byla co nejblíže. Pohyb je pro mě život a když se k tomu přidá cestování, tak je to ideální kombinace. Rád kutím a vymýšlím vychytávky do našeho mini obytňáka (VW T4). Miluji Českou republiku a když mohu, tak se vydám s celou rodinou na trip. 

O nás

Kristina Angyal Jiroušková

Grafička, správa sociálních sítí, reklama, nové nápady

Pocházím z Plzně, vystudovala jsem SŠ Užitého umění a designu. Velkou oklikou přes VŠ zaměřenou na Mezinárodní vztahy a politologii jsem se vrátila k vystudované grafice. Nyní pracuji jako Specialista komunikace v jedné z tradičních firem v Plzni. Mám dům plný zvířat a ve volném čase se určitě nepotkáme ve městě. Když mám volno, jsem někde venku, ideálně na horách nebo na vodě a když se poštěstí, jedu ráda i za hranice.