Sign In

Registrovat místo

Pronajměte nebo sdílejte váš prostor (pozemek)

Vlastníte zahradu, les, louku  nebo jiné zajímavé pozemky (prostory) v přírodě. Nabídněte je dobrodruhům a turistům, kteří ctí přírodu, pravidla i majetek. Přinesete radost a nové zážitky akčním jednotlivcům, malým skupinám nebo rodinám a získáte nová přátelství  a třeba i finanční příspěvek. Váš pozemek dostane nový rozměr a bude využit lidmi, kteří si toho váží.

Registrovat místo
Registrovat místo
Registrovat místo

Dejte vašemu prostoru nový rozměr

Svůj pozemek propůjčujete lidem, kteří nechtějí relaxovat v hlučných kempech ani přeplněných hotelích. Hledají vlastní způsob odpočinku, milují přírodu a uznávají pravidla přespávání v přírodě. Třeba to, že ne všude lze zůstat na noc s karavanem nebo stanem.  Vy jim pak můžete nabídnout třeba vaše produkty z farmy k snídani nebo prohodit pár slov o vašem životě. 

Vy pronajmete pozemek, který leží ladem a vyděláte nějaký peníz. V případě zpoplatněného pozemku si bereme provizi 15% z celkové ceny. Na místech jsou jednotné ceny za pronájem. Pro auto je cena 200 Kč, stan 100Kč a bivak 30 Kč. 

Nebo nabídněte prostor zdarma a přátelé, kteří dorazí, vás určitě obohatí o své zážitky.

 

Je to tak jednoduché

Ti, kdo touží po nových zážitcích nebo se zatím ostýchají přespávat v přírodě si u nás najdou typ noclehu a místo. Třeba právě to vaše! Vyberou si termín, místo si pronajmou přes automatický rezervační systém, my potvrdíme rezervaci turistům i vám, dorazí faktura e-mailem a je to. Díky rezervačnímu kalendáři se nestane, že by vám dorazili dva hosté v jeden čas. 

V případě míst bez kalendáře a poplatků se domluvíte s majitele předem telefonicky nebo osobně na místě.

Na pozemku nemusí být nic, Stačí jen vyznačený prostor, kam se vejde obytňák, stan nebo karimatka. Meze se nekladou ani v tom, jaký příbytek si lidé donesou či přivezou, Poskytněte místo ideální na spaní pod širákem pod celtou (tarp) nebo pro stan. Žádný pozemek není bezvýznamný, dá se využít pozemek malý i velký. Na zahradě, u chaty, na farmě, prostě kdekoliv, kde se dá být v přírodě.

Co získáte?

Registrovat místo

Jdete do toho?

Pokud chcete váš prostor sdílet s dobrodruhy a to zdarma či za poplatek, tak neváhejte. Registrace je jednoduchá a můžete sobě i ostatním lidem připravit nečekaná setkání nebo nový impuls do života. 

Co je třeba od vás? Zaregistrovat pozemek. My poté pozemek překontrolujeme a schválíme, případně se ozveme pro doladění podrobností. Najdeme v blízkosti zajímavá místa a doporučení, která přidáme k popisu místa a místo zveřejníme.

Pronajímáme pro Bivakuj.cz zahradu na vesnici. Zahradu jsme udržovali, ale přišlo nám škoda ji nevyužít co nejvíce času. Občas jsme tam zašli, ale více času byla zahrada prázdná. Přemýšleli jsme co s tím. Filip z bivakuj nám nabídnul skvělé podmínky, tak jsme do toho šli. Zatím vše funguje dle domluvit a můžu doporučit.

Jiří Kaftan

Máme farmu, která je na okraji vesnice. Prostorů je zde hodně a byla by škoda nenabídnout ostatním hezké místo na přenocování. Filipa z bivakuj znám již mnoho let a rád jsem mu poskytl svůj pozemek na zajímavý projekt. Vše má dobře připravené popřípadě dokáže najít kompromis, aby vše klaplo.

Jiří Opička