Sign In

Pro majitele pozemků

Pronajměte nevyužitý pozemek a vylepšete rodinný rozpočet

Máte les, louku, zahradu, vinici, sad nebo jiné zajímavé pozemky v přírodě, které jsou jinak hůře dostupné? Nabídněte je dobrodruhům a turistům, kteří ctí přírodu, pravidla i majetek. Přinesete radost a nové zážitky akčním rodinám a kamarádům a získáte nový druh příjmu. Váš pozemek dostane nový rozměr, bude vidět a bude využit lidmi, kteří si toho váží.

Pro majitele pozemků
Pro majitele pozemků

Radost bez starostí i bez práce

Vy pronajmete pozemek, který leží ladem a vyděláte nějaký peníz. My se staráme o ostatní (provize 15%).

Svůj pozemek propůjčujete lidem, kteří nechtějí relaxovat v hlučných kempech ani přeplněných hotelích. Hledají vlastní způsob odpočinku, milují přírodu a uznávají pravidla přespávání v přírodě. Třeba to, že ne všude lze zůstat na noc s karavanem nebo stanem. Proto vám za tu možnost zaplatí. Vy jim pak můžete nabídnout třeba vaše produkty z farmy k snídani.

Je to tak jednoduché

Ti, kdo touží po nových zážitcích nebo se zatím ostýchají přespávat v přírodě si u nás najdou typ noclehu a místo. Třeba právě to vaše! Vyberou si termín, místo zabookují přes automatický rezervační systém, my potvrdíme rezervaci turistům i vám, dorazí faktura e-mailem a je to. Díky rezervačnímu kalendáři se nestane, že by vám dorazili dva hosté v jeden čas.

Na pozemku nemusí být nic, stačí jen vyznačený prostor, kam si obytňák zajede na předem rezervovaný čas. Meze se nekladou ani v tom, jaký příbytek si lidé donesou či přivezou, Poskytněte místo ideální na spaní pod širákem pod celtou (tarp) nebo pro stan. Žádný pozemek není bezvýznamný, dá se využít pozemek malý i velký. Na zahradě, u chaty, na farmě, prostě kdekoliv, kde se dá být v přírodě

Pomůžeme také s propagací pozemku i případných služeb. Děláte vlastní pivo? Sýry? Výborně!

Co získáte?

Pro majitele pozemků

Jdete do toho?

Ať jste majitel pozemku, organizace, farma, zoo park,  pivovar nebo obora, pojďte do toho. Jednoduše zaregistrujte váš pozemek na farmě, v lese, na louce, zahradě, prostě kdekoliv. My místo překontrolujeme a budeme vás kontaktovat. Osobně dorazíme a vše nastavíme tak, aby to bylo zajímavé. Jak pro vás, tak pro potenciální turisty.

Co je třeba od vás? Zaregistrovat pozemek, předvést nám ho, podle vašeho úsudku případně zkontrolovat turisty.

Najdeme v blízkosti zajímavá místa a doporučení, která přidáme k popisu místa. Na to se já, Filip, zakladatel Bivakuj.cz, velice těším a rád se s vámi seznámím. Projedeme se spolu třeba po okolí na kole, raftu nebo kánoi, proběhneme lesní stezkou, přespíme v hamace v lese. To zahřeje na srdci. Tak na viděnou!

Pozor: zda se nachází pozemek v chráněné oblasti (př. vodního zdroje, CHKO, přírodní rezervace atd.), tak se pozemek nedá použít na bivakuj.cz z důvodu ochrany daného území. Našim cílem je prioritně nabídnou území mimo chráněná území. 

Zda máte zájem pozemek pronajímat, tak prosím zašlete tyto údaje: 

  1. Kde se místo přesně nachází (odkaz na mapách nebo GPS souřadnice)
  2. Fotky místa (4 kusy)
  3. Stručný popis okolí a zajímavosti.
  4. Váš záměr, jak chcete pozemek předvést. 

Děkujeme a těšíme se na spolupráci. 

Pronajímáme pro Bivakuj.cz zahradu na vesnici. Zahradu jsme udržovali, ale přišlo nám škoda ji nevyužít co nejvíce času. Občas jsme tam zašli, ale více času byla zahrada prázdná. Přemýšleli jsme co s tím. Filip z bivakuj nám nabídnul skvělé podmínky, tak jsme do toho šli. Zatím vše funguje dle domluvit a můžu doporučit.

Jiří Kaftan

Máme farmu, která je na okraji vesnice. Prostorů je zde hodně a byla by škoda nenabídnout ostatním hezké místo na přenocování. Filipa z bivakuj znám již mnoho let a rád jsem mu poskytl svůj pozemek na zajímavý projekt. Vše má dobře připravené popřípadě dokáže najít kompromis, aby vše klaplo.

Jiří Opička

Chcete pronajímat svůj pozemek s bivakuj.cz?

Nabídněte je dobrodruhům a turistům, kteří ctí přírodu, pravidla i majetek.