Sign In

Blog

Nejnovější příspěvky
Křupaví červíci WormUP

Křupaví červíci WormUP

Červíci na cestách

Křupaví červíci WormUP Určitě jste někdy slyšeli o tom , že hmyz je potravinou budoucnosti. Po vlastní zkušenosti se smaženými červy na česneku, kteří mi skákaly s pánve, asi metr vysoko, musím potvrdit, že to velice chutné jídlo. Zda přemýšlíte, jak si zpestřit váš jídelníček na cesty, tak mám pro vás dobrý tip. Členské státy EU odsouhlasily moučné červy jako bezpečnou potravinu a tím pádem se nám otevřeli nové vrátka v konzumaci červů.  

A jak to tedy je?

Hmyz má nižší ekologické nároky na přírodu, je výživově kvalitní a báječně chutná. Skvěle si pochutnáte, získáte kvalitní zdroj živočišné bílkoviny, omega-3 a omega-6 tuků a ještě se u toho dobře pobavíte s přáteli. Je to tedy ideální jídlo da vašich žaludků na cestovaní. Jsou lehcí, výživní, nezatěžují životní prostředí a to je již na zamyšlení, zda si občas nějakého červíka nezakousnout při vašich dobrodružstvích.

Kde červíky můžeme sehnat? 

Již máme v ČR profíky v chování červíků. Rodina Sloupenských z Vamberku tomu obětuje všechen čas a za tu dobu má dobrou pověst a mnoho úspěchů. Mají jediný cíl, aby byl hmyz potravinou budoucnosti už teď a ne někdy v nedohlednu. Jak předvádějí na svém webu wormup.com příznivci tohoto druhu stravovaní. Tato potravina není nedostupným zbožím a máte možnost doplnit své nádoby po celé ČR. Mapa míst zde. Přeji dobrou chuť a hlavně, ať vám červíci pěkně kloužou. Bivaker Fíla
Filip Dohnal

Filip Dohnal

View all posts by Filip Dohnal

Nadšenec pro sport a turistiku v jakékoliv formě.

Napsat komentář